Matkasuvilad kolivad ja hetkel on kauplus suletud!
Uut kauplust on võimalik külastada alates 24. jaanuarist aadressil Härgmäe 24, Tallinn.
Tellimusi väljastatakse Härgmäe 24 juba praegu, aga ooteaja vähendamiseks palun helista meile enne kohale tulemist tel: 52 09 827.
Kõik Reimo kataloogi kaubad ja saadavuse info leidad: Matkasuvilad.eu 

Kodu ratastel!

Soovid oma puhkused muuta paindlikumaks ja nautida vabadust? Parim viis selleks on matkasuvila! Isikliku matkaauto soetamine annab Sulle vabaduse otsida seiklusi ja liikuda omas rütmis!

Nädalalõpu sisustamisel on võimalik vaadata ilmateadet ja suunduda Eestimaale suvepäikest, sügisesse seenemetsa või talvel hoopis suusaradu otsima. Pikemale reisile suundudes on võimalik jooksvalt sihtkohtades korrektuure teha ja reguleerida reisi pikkust, kui kodused toimetused seda võimaldavad.

Kaasaegsete matkaautodega on tänu nende soojapidavusele ja neisse integreeritud kütteseadmetele võimalik elamusi otsida ka jahedamatel aastaaegadel. Suvisel ajal saad nädalavahetuse suvemõnusid nautida ükskõik kus ja olla prii tüütust muruniitmise kohustusest. Samuti on alati võimalik valida endale meeldivad naabrid.

Oleme Eestis ja põhjamaades enimmüüdud matkasuvilate Adria, Hymer, Carthago ja Hobby ametlik maaletooja Eestis! 

Põhjamaade inimesed hindavad kvaliteeti! Meie matkasuvilad on tuntud oma kereehituse tugevuse poolest! Kõikidel meie poolt pakutud matkaautodel on talvepakett juba standardvarustuses!

Kontakt

Heidenline OÜ
Härgmäe 24, 13525 Tallinn

Reg.kood: 11256814

KMKR kood: EE101060871

Üldkontakt : +372 50 19791

Meie e-posti aadressid:
Karavanitarvikud: tellimused@matkasuvilad.ee
Matkasuvilate müük: matkasuvilad@matkasuvilad.ee

Teenindus: hooldus@matkasuvilad.ee

Liitu Matkasuvilad.ee uudiskirjaga: