Kodu ratastel!

Soovid oma puhkused muuta paindlikumaks ja nautida vabadust? Parim viis selleks on matkasuvila! Isikliku matkaauto soetamine annab Sulle vabaduse otsida seiklusi ja liikuda omas rütmis!

Nädalalõpu sisustamisel on võimalik vaadata ilmateadet ja suunduda Eestimaale suvepäikest, sügisesse seenemetsa või talvel hoopis suusaradu otsima. Pikemale reisile suundudes on võimalik jooksvalt sihtkohtades korrektuure teha ja reguleerida reisi pikkust, kui kodused toimetused seda võimaldavad.

Kaasaegsete matkaautodega on tänu nende soojapidavusele ja neisse integreeritud kütteseadmetele võimalik elamusi otsida ka jahedamatel aastaaegadel. Suvisel ajal saad nädalavahetuse suvemõnusid nautida ükskõik kus ja olla prii tüütust muruniitmise kohustusest. Samuti on alati võimalik valida endale meeldivad naabrid.

Oleme Eestis ja põhjamaades enimmüüdud matkasuvilate Adria, Hymer, Carthago ja Hobby ametlik maaletooja Eestis! 

Põhjamaade inimesed hindavad kvaliteeti! Meie matkasuvilad on tuntud oma kereehituse tugevuse poolest! Kõikidel meie poolt pakutud matkaautodel on talvepakett juba standardvarustuses!

Meist

Heidenline OÜ on asutatud 2006. aastal kui perekond Adamson alustas oma tegevust Hobby haagisuvilate rentimisega. 2007. aastal võtsime kasutusele uue ja lihtsasti meeldejääva nime Matkasuvilad.

Täna oleme põhjamaades kõrgelt hinnatud matkasuvilate Hymer, Adria, Hobby ja Carthago ametlik maaletooja Eestis.

Samuti pakume oma kaupluses laia valikut matkasuvilate lisavarustust Euroopa suurimatest kataloogidest Reimo, Kampa ja Brunner. Tellimisvajaduse korral tähtajad 3-7 päeva, transpordikulusid ei lisandu.

Kontakt

Heidenline OÜ
Järveotsa tee 54, 13520 Tallinn

Asukoha koordinaadid: N 59° 24.729’ E 24° 39.441’

Kaupluse lahtiolekuajad:  E-R 9-18.

Reg.kood: 11256814
KMKR kood: EE101060871

Telefon: +372 683 5320
või +372 52 09 827

E-mail: matkasuvilad@matkasuvilad.ee
või hooldus@matkasuvilad.ee

Leia meid kaardilt: