Telksaunad

Kuna eestlane on saunausku, siis ei saa ka üks korralik matkaauto omanik ilma saunata hakkama. Ikka tahaks vahel mõne kauni järve kaldal või mereääres saunamõnusid nautida. Telksaun mahub nii sõiduauto kui ka matkaauto pagasiruumi kenasti ära ja seda on väga lihtne paigaldada. Vali ainult välja looduskaunis koht, võta kaasa kuivad puud, parimad sõbrad ja veidi saunajooki ning parim saunaelamus on tagatud!

Kuna ise oleme saunamõnusid nautinud juba mitmeid aastaid ning meie lood on inspiratsiooni andnud ka meie klientidele, asusime sellest aastast telksauna tootjatega koostööd tegema. Nüüdsest on teil kõigil võimalik osta telksaun meie kaudu. Tellimiseks saatke palun soovitud toodete nimekiri aadressile  matkasuvilad@matkasuvilad.ee


Telksaun SAUNACUBE S PANORAMA must

Hind: 599 €

LAOS
(hind sisaldab käibemaksu)

Komplekt sisaldab:

 • 3 suletavat küljeakent – lisaks kaks suletavat katuseakent!
 • 2 ust koos sääsevõrkudega
 • kattega suletav roostevabast terasest korstna läbiviik
 • telgi põrandakate
 • 8 maavaia (jäävaiad)
 • 8 pingutusnööri
 • kandekott
 • juhend

Telksauna näol on tegemist mugava kaasaskantava saunaga, mida on võimalik hõlpsasti endaga loodusesse kaasa võtta. Saunacube S Panorama on 2022 aastal müüki tulnud Saunacube S telgi uuendatud ehitusega versioon.

Saunacube S Panorama telk erineb meie valikus olnud eelkäijatest eelkõige selle poolest, et selle püstitamine on täisautomaatne, see tähendab et raami eraldi kokku panema ei pea – pop-up tüüpi telk on avatav kasutusasendisse kõigest 2 minutiga! See kiiresti püstitatav ja maha võetav telk sobib ideaalselt saunatamiseks, ööbimiseks, kalastamiseks või jahiks.
Kokkupandav saunalava

Hind: 300-480 €

LAOS
(hind sisaldab käibemaksu)

Telksauna komplektide juurde saame pakkuda Soomes valmistatud kokkupandavaid saunalavasid, mis tagavad just selle õige saunaelamuse hoides keha leili suhtes optimaalsel kõrgusel. Kui külmemal aastaajal võivad toolil istudes maapinnale toetuvad jalad jääda jahedaks siis meie saunalava kasutades saab saunakuumast osa terve keha!

Lava on mugavalt kaasaaskantav kuna selle jalad saab transportimiseks lava kõhu alla kokku panna. Raami materjal alumiinium, puitosa kuumtöödeldud mänd.

Lava on saadaval kolmes mõõdus:

a) põhiosa 1050x700x500 mm (laius x kõrgus x sügavus), isteosa sügavus sellest 300 mm, kaal 11 kg – HIND 300 EUR

b) pikendus põhiosale 650x700x500 mm (laius x kõrgus x sügavus), isteosa sügavus sellest 300 mm, kaal 6 kg – HIND 180 EUR

c) pikem põhiosa versioon 1400x700x50 mm (laius x kõrgus x sügavus), isteosa sügavus sellest 300 mm, kaal 15 kg – HIND 450 EUR. Siia otsa ei saa pikendust lisada!


Saunacube M keris

Hind: 599 €

LAOS
(hind sisaldab käibemaksu)

Komplekt sisaldab:

 • puuküttega ahi
 • moodulkorsten 6tk
 • avatavad jalad
 • kivikorv (kerisekivid ei ole komplektis)
 • tuletõkkeplaat
 • klaasaknaga uks
 • juhend

Saunacube M keris on võimas mitmeotstarbeline ahi, mis toimib nii saunakerise kui ka matkapliidina – tee sauna või süüa kusiganes viibid! Kerisel on klaasaknaga uks, mis toob hubase valguse telki ka pimedal ajal. Keris kütab S-suuruses telgi tõhusalt soojaks ka siis, kui väljas on külmem (efektiivne kuni -25 kraadini). Keris ei vaja kerisekive, kuid soovi korral saab neid kasutada (ei sisaldu komplektis!).

Keris sobib eriti hästi kokku kasutamiseks Saunacube S telksaunaga, tutvu sellega lähemalt SIIN.

 • Kerise mõõdud on: sügavus 49 cm, laius 27 cm ja kõrgus 51 cm + 15 cm kõrge kivikorv. Toruelemendid kokku 2,33 meetrit, läbimõõt 90 mm ja toru metalli paksus 0,2 mm RST. Pakendatult kerise mõõdud: 27cm x 49 cm x 43 cm.


Keraamilised kerisekivid, Kerkes Tetra, 10kg

Hind: 60 €

LAOS
(hind sisaldab käibemaksu)

Keraamilised kerisekivid on vastupidavad ning efektiivse soojusjuhtivusega kerisekivid.
Tavalised kerisekivid sisaldavad rohkelt lisandeid, mis satuvad kivide kuumutamise tagajärjel õhku. Tänu sellele muutub kivi kergemaks ja muutub tasapisi põrandale pudenevaks liivaks. Sauna kuumakskütmiseks kulub rohkem aega. Sellisel juhul tuleb kivid välja vahetada. Just sellel põhjusel on muutunud populaarseks kasutada Kerkes keraamilisi kerisekivisid. Just need kivid tagavad saunapuhkuse unikaalsuse. Need kivid on kasutamiseks täiesti puhtad, sest ei eralda kuumutamisel õhku mingeid gaase ning hakkavad põlema alles temperatuuri juures, mis ületab 1300 ºC. Te võite nautida puhast ja lõõgastavat sauna. Ning kodustes tingimustes võivad need kerisekivid kesta igavesti.

Veeboiler Saunacube kerisele

Hind: 165 €

LAOS
(hind sisaldab käibemaksu)

Saunacube veeboiler tagab saunatamisel kuuma leili- ja pesuvee. Vesi soojeneb kiiresti, kuna ringleb paagis ümber korstna. Veeboiler paigaldatakse korstna osana, st esimese korstnalüli asemele.

Veeboiler sobitub Saunacube M kerisega.

Veeboiler ja seda läbiv korstnatoru on valmistatud tugevast roostevabast terasest.

Veeboileri kaal on 3kg, mahutavus 10 l. Veeboilerit läbiva korstnalüli läbimõõt 90 mm.

Komplekti kuulub: veeboiler 10 l, segisti, tihend, kaas.