SINU ELU PARIM SEIKLUS ALGAB MATKASUVILAD.EE'ST!

Matkasuvila blogi

Reisimisest, seiklemisest ja matkaautoga sõitmisest kui elustiilist.
Blog image

Vabadusest ja võimalustest mida vaid matkasuvila saab pakkuda

29.04.2024

Henry Priks on noor Eesti mees, kes reisides hindab üle kõige vabadust. Talle meeldib mõte, et ta pole ühte kohta naelutatud ning saab vastavalt tujule ja ilmale liikuda sinna kuhu süda ihkab. Seda kõike võimaldab üks korralik matkaauto ja sellest me suuresti ka muljetame. Henry reisib enamasti oma laste, pere või siis sõpradega. Matkaautoga trippimisel on omad nüansid ja igal riigil on omad eripärad, millega läbi sõites arvestada. Loe edasi, et saada osa vahvatest seiklustest nii põhja- kui lõunamaal. 

Loe lisaks
Blog image

Matkasuvilate kevadmess 8.-9 märts 2024

05.03.2024

Ootame kõiki huvilisi koos oma peredega tutvuma meie matkasuvilate ja karavanitarvikute valikuga Tallinnasse, Härgmäe 24, meie keskusesse. Kohapeal on lai valik matkaautosid ja haagissuvilaid Euroopa parimatelt brändidelt ning uut karavanikaupa. Lisaks räägime ka põnevaid lugusid matkasuvilaga reisimisest ning jagame oma teadmisi ka veidi tehnilisema poole pealt.

Loe lisaks
Blog image

Lugu sellest kuidas me matkaautoga Lapimaal käisime

19.12.2023

Loe, milline oli Triinu ja Henry pere vahva matkasuvila kogemus talvistes külmades oludes ning mida põnevat saab Lapimaal teha. 


Loe lisaks
Blog image

Kauplus puhkab 05.augustil

05.08.2023

Paldiski maantee on liiklusele laupäeval, 05. augustil, suletud.

Loe lisaks
Blog image

Matkasuvila kui elustiill

05.08.2023

Karin ja Meelis käisid külas Äripäeva raadios ning murdsid seal matkaautode ja haagisuvilatega kaasnevaid müüte, rääkisid, kuidas sai alguse Matkasuvilad.ee bränd ja kuidas Meelis on saanud juba 14 aastat nautida oma suvepuhkustel laitmatut ilma. 

Loe lisaks
Blog image

Teemaksud Euroopas

30.01.2023

Euroopasse sõites on hea teada, kus riigis on vaja maksta teemakse. Üldise ülevaate Euroopa teemaksude kohta saab lehelt: https://www.tolls.eu/european-countries. Samas tasub alati lisaks lugeda vastava riigi teemaksude lehelt, kuna süsteemid on pidevas aregnus ja alati ei pruugi kõige õigem info sellel lehel üleval olla.

Loe lisaks
Blog image

Fendt haagissuvilad - uus bränd Eesti turul!

09.09.2022

Alates 2023. hooajast toob Matkasuvilad.ee Eesti turule uue haagissuvilate käsitööna valmistatava Premium brändi – Fendt. Täpselt 2022. aasta Motoshow toimumise ajaks jõudis Eestisse esimene Fendt haagissuvila ja kõigil messi külalistel on võimalik sellega tutvuda.

Loe lisaks
Blog image

Hymer 4x4

08.09.2022

Matkasuvilad.ee tuleb Motoshow’le uute põnevate mudelitega. 2022. hooaeg on oma keerdkäikudega olnud täis ootamatuid üllatusi. Üheks positiivseks üllatuseks on kahtlemata nelikveoga Hymer ML-T 570 CrossOver.

Loe lisaks
Blog image

Matkasuvilad on Motoshowl!

05.09.2022

Sellel nädalavahetusel kohtume teiega Tartus, Motoshowl. Motoshowl toome teieni oma matkaautode ja haagissuvilate lemmikmudelid ja ka mõne uue üllatuse. Motoshowle tasub tulla, kuna seal saad näha suurimat valikut Eestis müüdavatest matkasuvilatest.

Loe lisaks
Blog image

Paldiski maantee on liiklusele suletud laupäeval, 6. augustil

03.08.2022

Sellel nädalavahetusel, 6. -7. augustil, toimub Tallinnas Baltimaade suurim triatlonifestival - Ironman Tallinn. Sellega seoses on Tallinnas ja selle lähiümbruses nädala lõpus paljudes kohtades liiklus häiritud. Kõik, kes plaanivad laupäeval, 6. augustil, külastada matkasuvilate kauplust, peavad meile lähenema Nõmme poolt mööda Tähetorni teed ja Veerme tänavat.

Loe lisaks
Blog image

Matkasuvilate müügistatistikast ja viimase aja trendidest Eestis

29.07.2022

Ajaleht Pealinn küsis meie käest küsimusi matkasuvilate müügistatistika, eestlaste eelistuste ja soetamisega seotud kulude kohta. Paneme ka meie blogisse üles meie vastused, kuna ilmselt on see teema aktuaalne ja huvitav ka meie blogi külastajatele.

Loe lisaks
Blog image

Loodus on meie ühine kodu

26.07.2022

Matkasuvila koduõu on seal, kus ta parasjagu peatub. Üldjuhul on selleks Eestimaa või mõne muu riigi kauneimad puhkealad. Kuna matkaauto on Sinu kodu, võiks sellega reisides kehtida ka samad reeglid, mis oma kodus - hoia puhtust ja ole naabritega viisaksas.

Loe lisaks
Blog image

Uus toode: Dometic jooginõud

13.06.2022

Ees ootab pikk suvi ja palju õues liikumist ja ringi reisimist. Pikemale matkale tahaks kaasa võtta termose sooja teega või rannaliival juua sõõmu jahedat värskendavat vett. Matkasuvilate kaupluses on kohapeal lai valik  kaunites värvitoonides jooginõusid kaubamärgilt Dometic.

Loe lisaks
Blog image

Matkasuvilad on jaanipäeval lõkke ääres

13.06.2022

Peagi on käes jaanipäev -- suvine pööripäev ja eestlaste suurim pidupäev. Matkasuvilad on sellel talvel ja hooaja alguses kõvasti pingutanud ja tänutäheks kõikidele meie tublidele töötajatele paneme me jaanipäevaks poe kinni, et ka nemad saaksid oma perede ja sõpradega koos veidi lõõgastuda ja puhata.

Loe lisaks
Blog image

Uus toode: Omnia matkaahi

01.06.2022

Vahel tahaks tuppa sooja saia lõhna või ahjupraadi... Meil on pakkuda tore lahendus kõikidele matkasellidele! Omnia ahjuga saad Sa küpsetada oma lemmik-kooke, saiakesi või soolaseid sööke sama hästi, kui koduses ahjus. Ja seda kõike võid Sa teha gaasi- või elektripliidil, lõkkel või matkapliidil. Oleme juba ka ise katsetanud ja kõik toimib nii, nagu lubatud!

Loe lisaks
Blog image

Matkasuvilad on 2022 hooajaks valmis!

24.05.2022

Käes on imeline kevad oma õiteilus ja värskes roheluses. Juba oleme saanud nautida ka esimesi tõeliselt sooje päevi ning kaugel see suvigi on. Hing ihkab majaseinte vahelt välja saamist -- kes metsa poole, kes randa või saarele.

See kõik tähendab seda, et omanikud hakkavad jälle huvi tundma oma talvepuhkusel olnud matkaautode ja haagissuvilate vastu ning teedel on jälle rohkem ratastel kodusid liikumas näha. Rõõm on teel kohata teist omasugust ja sõbralikult lehvitada vastusõitvale matkasuvila omanikule. 

2022. hooaeg on alanud ja seda on näha ka Matkasuvilate uues esindussalongis Härgmäe 24, Haabersti, Tallinn.

Loe lisaks
Blog image

Ülestõusmispühade tervitused!

13.04.2022

Matkasuvilate esindussalong on 15.-17. aprillil suletud. Soovime kõikidele oma armsatele klientidele kauneid pühi ja toredaid perega veedetud hetki!

Loe lisaks
Blog image

Matkasuvilate kevadmess 22.-23. aprill 2022

04.04.2022

22.-23. aprillil korraldame oma uues keskuses kevadmessi. Ootame kõiki huvilisi koos oma peredega tutvuma meie matkasuvila valikuga. Kohapeal on lai valik matkaautosid ja haagissuvilaid Euroopa parimatelt brändidelt ning uut karavanikaupa. Lisaks räägime ka põnevaid lugusid matkasuvilaga reisimisest ja jagame oma teadmisi ka veidi tehnilisema poole pealt.

Loe lisaks
Blog image

Täismass üle 3,5 tonni? C-kategooria!

04.02.2022

Sul on plaanis osta matkaauto, kuhu mahuks suurem pere või sõpruskond või on Sul eriti kõrged nõudmised kvaliteedile ja küttesüsteemile? Enamasti tähendab see, et matkaauto täismass läheb üle 3,5 tonni ja sellega ringi liikumiseks on vaja C-kategooria juhilubasid. Et Sa ei peaks tegema kompromisse ja alandama oma nõudmisi uuele matkaautole, jagame oma kogemust C1-kategooria juhilubade tegemisel. 

Loe lisaks
Blog image

Matkasuvilad.ee uus kauplus on avatud!

31.01.2022

Matkasuvilad.ee kolis 2022. aasta alguses uuele aadressile Härgmäe 24, Haabersti, Tallinn. Tänaseks oleme hooajaks ettevalmistused lõpetanud ja uue poe sisustamisega ühele poole saanud. Alates aprillist töötame taas täisvõimsusel ja oleme valmis uues Baltimaade suurimas matkaautode keskuses külastajaid vastu võtma. Ootame Sind külla!

Loe lisaks
Blog image

Matkasuvilad kolivad

20.01.2022

Matkasuvilate kauplus-teenindus kolis uuele aadressile Härgmäe 24, Tallinn. Ametlik uue kaupluse avamine toimub aprillis.

Loe lisaks
Blog image

Kauneid jõule!

21.12.2021

Matkasuvilad.ee soovib kõkidele oma sõpradele kauneid jõule ja kõikide soovide täitumist uuel aastal!
NB! 23. detsembrist kuni 2. jaanuarini on meie kauplus suletud. 
Kõikidele peale 22. jaanuaril kell 13:00 tehtud e-poe ja muude tellimustega tegeleme alles uuel aastal. Kõik vahepealsel ajal tehtud tellimuste kinnitused ja arved saadame välja peale 3. jaanuari. Vabandame ebamugavuste pärast.
3. jaanuaril ootame Sind veel meie vanas kaupluses Õismäel, Järveotsa tee 54. 

Loe lisaks
Blog image

Matkaautoga talve nautima: 10 soovitust

08.12.2021

Õues on muinasjutuline talveilm ja Sinu armas matkasuvila ootab kärsitult lumistele teedele pääsemist. Talvel on matkaautoga eriti lahe seigelda, kuna kõik on nii teistmoodi ja eriline. Enamus kämpinguid on suletud ning ootavad hooaega. Aga RMK platsid või suusaradade äärsed parklad on üldjuhul hästi ligipääsetavad. Või kellel on võimalik pikemale puhkusereisile minna, siis ootavad teid Skandinaavia või Alpide suusanõlvad, kus on matkaauto omanikele alati parimad parkimiskohad broneeritud. Paljud matkaauto omanikud on skeptilised talvistes oludes matkaautoga teele minema. Aga parimad seiklused ongi ju need, mis alguses veidi eneseületust nõuavad.

Loe lisaks
Blog image

Matkaauto talvepuhkuseks valmis! 10 soovitust matkasuvilad.ee’lt

08.12.2021

Kätte on jõudnud talv ja matkasuvila-reisid kipuvad enamusel meist jääma harvemaks. Matkaautod ja haagissuvilad norutavad vaikselt soojaks köetud kodumaja kõrval parkimisplatsil või heal juhul on mõni ka garaaži sooja saanud. Igaks juhuks paneme siia kirja mõned soovitused, kuidas matkasuvila paremini talveks valmis seada.

Loe lisaks
Blog image

Matkasuvila ostu finantseerimine

24.11.2021

Unistus uuest isiklikust matkaautost on ilmselt enamusel, kes Matkasuvilad.ee 2022. aasta matkaautode kataloogi lehitsevad. Aga kuidas seda unistust realiseerida, kui koheselt ei ole pangakontol sobivat summat võtta? Ja mis varjatud kulud veel matkaauto omamisega kaasnevad? Kas ikka “tasub” seda sisseostu teha…


Loe lisaks
Blog image

2022. aasta matkaautod on kohal

24.11.2021

Matkasuvilad on uueks hooajaks head ettevalmistust teinud ja kohale on jõudnud juba mitmed 2022. aasta matkaautode mudelid. Uued matkaautod ja haagissuvilad ootavad uudistajaid ja potentsiaalseid uusi omanikke meie Õismäe kaupluses, Järveotsa tee 54, Tallinn. Tule meile külla ja leia endale uus ratastel kodu meie tootevalikust.

Loe lisaks
Blog image

Kolimiseelne tühjendusmüük -15%

24.11.2021

1.-10. detsembril on Matkasuvilad.ee kaupluses kõik tarvikud -15%! Kasuta seda ainulaadset võimalust oma jõuluostude tegemiseks ja tee kingitus oma matkaautole, et uus hooaeg saaks tuleval kevadel sujuvalt alata.

Loe lisaks
Blog image

Matkasuvilate kataloog 2022

15.10.2021

Matkasuvilate uus kataloog on ilmunud! Tutvu 2022. hooaja mudelitega meie kodulehe autoportaalis või sirvi meie uut kataloogi kodulehel. Jaga infot ka oma sõpradega, kellel on idanemas uue matkasuvila soetamise mõte.

Loe lisaks
Blog image

Järveotsa tee remont hakkab lõppema

15.10.2021

Kätte on jõudnud Järveotsa tee soojustrassi paigalduse viimane etapp, tee asfalteerimine. Järgmise nädala kolmapäeval teostatakse asfalteerimistöid, mille tõttu on Järveotsa tee sellel päeval suletud. Peale asfalteerimistööde lõppu on tee liikluseks taas avatud.

Loe lisaks
Blog image

Lao tühjendusmüük

15.10.2021

Matkasuvilates on lao tühjendusmüük! Külasta meie matkasuvilate kauplus-esindust Tallinnas, Järveotsa tee 54!

Loe lisaks
Blog image

Teeremont Järveotsa teel

20.09.2021

Alates 13. septembrist kuni oktoobrikuu keskpaigani on Järveotsa teel remont, mille tõttu on Matkasuvilad.ee kauplus-teenindusele ligipääs häiritud. Palume võimalusel parkida oma auto Nurmenuku keskuse parklasse.

Loe lisaks
Blog image

Matkasuvilad on Motoshowl!

10.09.2021

Matkasuvilate meeskond on Motoshow’l värskete pakkumistega

Loe lisaks
Blog image

Matkaautoga kliimapagulased: Kreeta saart avastamas

15.06.2021

Meie reisikirjelduse viimases osas saad lugeda meile Kreeta saarelt ja Kreekast enim meeldejäävamatest kohtadest. Matkaautoga reisimine on Kreekas lihtne, kuna parkimiskohti ja vett leiab igalt poolt, söök on maitsev ja inimesed sõbralikud. Kreeta saar sai meile väga koduseks ja ühel päeval võiks sinna uuesti puhkama sõita.

Loe lisaks
Blog image

Suvised Beachy haagised 2022. hooajaks

10.06.2021

RANNATUNNE RATASTEL - UUS BEACHY! Päike, meri, liiv, tuul, luitehein - BEACHY kehastab seda puhast rannatunnet paremini, kui ükski teine ​​haagissuvila. Oma põhjamaise stiili ning lihtsa ja praktilise varustusega kutsub ta spontaanselt vabadust nautima. Kogege tutvustavas videos BEACHY'i sündi ja oodake koos meiega eelseisvat 2022. hooaega.

Loe lisaks
Blog image

Sõbralik soovitus Matkasuvilad.ee klientidele: Puhasta oma päikesepaneelid!

09.06.2021

Määrdunud päikesepaneelid ei lae akusid piisavalt efektiivselt. Kui talvine mustus on veel maha pesemata ja lisaks sellele on peale kogunenud kevadine õietolm, tasub ette võtta päikesepaneelide pesu. Selleks on vaja ilusat ilma, veidi aega ja energiat ning paar ämbritäit vett.

Loe lisaks
Blog image

Matkaautoga kliimapagulased: Koroonapiirangud

08.06.2021

Matkaautoga reisimine on hetkel kõige turvalisem valik ja kui reegleid järgida ning veidi tavapärasest paindlikum olla, on võimalik väga mõnusasti puhata. Selles osas saate teada, kuidas mõjutasid koroonapiirangud meie igapäevaelu Kreekas. Lisan sissejutatuseks, et meie reisi jooksul pidime QR-koodid tegema ainult Kreekasse sisenemisel ja kojusõidul Läti piiri ületades. Testi tegemise kohustus transiidil oli meie teele jäävatest riikidest ainult Lätis.


Loe lisaks
Blog image

Matkaautoga kliimapagulased: Igapäevaelu matkaautos

01.06.2021

Seekord kirjutasin veidi meist endist, meie igapäevaelust matkaautos ja sellest, kuidas me matkaauto eluviisi juurde jõudsime. Panin väga üldiselt kirja ka meie Kreeka reisiga seotud kulud ning vahepalaks lisasin ühe väikese meenutuse ka Kreeka külalislahkusest. 

Loe lisaks
Blog image

Kasvav trend - matkasuvila

31.05.2021

Matkasuvila – mis imeloom see selline on ja kas mul võiks ka seda vaja minna? Viimase paari aasta jooksul on seda küsimust endalt küsima hakanud aina rohkem inimesi ja järsult on tekkinud juurde huvilisi nii haagissuvila kui matkaauto vastu. Käesolevast artiklist leiad vastuse mõnele küsimusele, mis aitavad Sinu valikut lihtsamaks teha.


Loe lisaks
Blog image

Matkaautoga kliimapagulased: Elu Grammeno kämpingus

25.05.2021

Sarja teises peatükis leiame endale mõnusa peatuskoha Grammeno kämpingus, kuhu jäime pidama kolmeks kuuks. Grammeno kämping asub Kreeta saare lõunakaldal idapoolses küljes. Liivarand on otse ukse ees ja talvised päikeseloojangud on imelised. Hooajavälisel ajal on seal elu vaikne ja rahulik.

Loe lisaks
Blog image

Matkaautoga kliimapagulased: Ettevalmistused reisiks

18.05.2021

Uues sarjas "Matkaautoga kliimapagulased" saad lugeda kuuendat aastat matkaauto elanike, Alma ja Urmas Saadi, viimasest reisist Kreekasse. Reis algas möödunud aasta oktoobri alguses ja kestis seitse kuud. Alustame algusest -- millest tekkis mõte pikemale reisile minna ja kuidas suund lõpuks Kreeka poole keeras.


Loe lisaks
Blog image

Matkasuvila võimaldab muretut nomaadi elustiili

26.04.2021

Suvepuhkus on juba nurgataga ning mõtted mõlguvad matkamise poole. Kui otsid veel 'mõttetoitu', siis ehk tuleb abiks eelmisel aastal salvestatud raadiosaade Äripäevaga, kus jagasime enda nägemust matkasuvila-elustiilist.

Loe lisaks
Blog image

Matkasuvilad.ee klientide teenindamise info

11.03.2021

Hea Matkasuvilad.ee klient,

Hoolime oma töötajatest ning nende lähedastest ning seoses Vabariigi Valitsuse kehtestatud rangete piirangutega oleme kasutusele võtnud kõik võimalikud meetmed, et takistada viiruse levikut. 


Loe lisaks
Blog image

Kuidas talvel matkaautoga õues olemine mõnusaks teha

24.02.2021

Külma ilmaga ja korraliku pakasega saab teha täpselt samasuguse väljasõidu, nagu Sa suvel teed. Veidi rohkem tähelepanu tuleb pöörata matkasuvila ettevalmistusele, kuid ka riietusele ja muule varustusele. Käesolevas artiklis jagab kogenud ja karastunud matkasuvila kasutaja Meelis Adamson oma soovitusi, kuidas matkaauto talviseks väljasõiduks ette valmistada. Samuti saad lugeda, kuidas muuta oma talvine väljasõit nauditavaks kogu perele, millist lisavarustust võiks kasutada ja mida teha teistmoodi, kui suvel.

Loe lisaks
Blog image

Matkasuvilad.ee käis klubi Eesti Karavan väljasõidul

24.02.2021

Matkasuvilad.ee raudvara, Karin ja Meelis, käisid kaks nädalat tagasi klubi Eesti Karavan (KEK) üritusel ja olid lahkelt valmis meiega seal kogetut jagama. Räägime nendega veidi Ermistust ja seal toimunud KEK’i üritusest, kuid ka veidi laiemalt sellest, kuidas talvel matkaautoga reisimine mõnusaks teha ja millele tähelepanu pöörata.

Loe lisaks
Blog image

Reisihundid: Aivo & Elis Chasing Sunsets

15.01.2021

Geograafiline vabadus on tänapäeval üks ihaldatuim ning tihti ka vajalikuim faktor edukaks igapäevaeluks. Aina rohkem inimesi, olenemata vanusest, on valinud nomaadi elustiili isikliku matkasuvilaga. Et julgustada rohkem eestlaseid sama teed valima, tutvustame oma jälgijatele erinevaid reisihunte ning nende lugusid.


Loe lisaks
Blog image

Matkasuvilad.ee Tartu Motoshow'l

01.10.2020

Matkasuvilad.ee tutvustab oma uhiuut 2021. aasta kataloogi sel nädalavahetusel Tartu Motoshowl.

Loe lisaks
Blog image

Matkaautost unistamas

14.07.2020

Rääkisin paar sõna Jarmoga, kes on meie kaupluse juhataja. Tema peres on kolm last, kellest üks just lõpetas esimese kooliaasta ja teine hakkab peagi kooli minema ja kolmas on alles päris pisike – aastane. Jarmo ja tema abikaasa Kadi on alati armastanud vabal ajal metsas käia. Siiani on nad seda teinud telgiga, kuid vaikselt küpseb soov endale veidi mugavam matkamis-viis leida.

Loe lisaks
Blog image

Elu matkasuvilas on uus normaalsus

18.06.2020

Matkasuvila on muutumas normaalseks elu osaks igas vanuses inimeste jaoks. Kui kümmekond aastat tagasi oli matkaauto Eestis väga harv nähtus, siis täna registreeritakse maanteeameti andmetel aastas ligi sada uut matkaautot ja haagissuvilat. Lisaks tuuakse Euroopast kasutatud matkaautosid, millel on juba omajagu põnevaid seiklusi seljataga ja samuti on üsna tavapärane ka see, et kaubikusse ise endale ratastel elamine ehitada. Uute matkasuvilate registreerimine kasvab Eestis igal aastal üle 20%.

Loe lisaks
Blog image

Matkaauto ostmise ABC

11.05.2020

Kui Sul on soov soetada endale matkaauto või haagissuvila, soovitame õige mudeli leidmiseks ja tellimiseks varuda piisavalt aega. Erinevaid marke ja mudeleid on väga palju ning nende vahel valiku tegemine võib osutuda keerulisemaks, kui arvata oskad. Püüame Sulle võimalusel abiks olla!

Kui sobivat matkasuvilat kohapealt ei leia, tuleb see tellida ning uue ratastel kodu kohalejõudmine võib aega võtta mitmeid kuid. Seetõttu soovitame alustada kohe praegu ning vajadusel saad meie juurest abi ja nõu! Võta meiega ühendust ja lepi endale sobiv aeg kohtumiseks kokku kirjutades meile aadressil matkasuvilad@matkasuvilad.ee.

Lühikese abimaterjali valiku tegemisel saad allolevast kirjatükist:

Loe lisaks
Blog image

Aasta aega ratastel

05.05.2020

Lugu sellest, kuidas pereväärtuste järgi elamine viis ühe pere seiklema.

Ajakirjanik Maarja Savi kirjutas Eesti Ekspressi lisas "Moodne Pere" artikli sellest, kuidas Tanel Jäppinen oma perega otsustas oma Tartu kodu maha müüa ja aastaks matkaautosse kolida. 

Loe lisaks
Blog image

Matkasuvilad.ee kutsub kõiki sõpru Meremessile!

06.03.2020

Matkasuvilad ootab Sind 6.-8. märtsil Eesti Näituste messikeskuses toimuvale Meremessile.

Loe lisaks
Blog image

Matkasuvilaga Hispaanias

07.02.2020

Meie iga-aastane kevadise puhkusereisi sihtkoht on Hispaania idapoolne serv. Oli seda juba enne matkasuvila soetamist ja tõenäoliselt jääb selleks tihti ka tulevikus.

Loe lisaks
Blog image

Matkaautoga reisimine kui elustiil

24.10.2019

2018 aastal kasvas matkaautode ja haagiste müük Euroopas 6,7%. Suurimad turud asuvad Saksamaal, Prantsusmaal ja Suurbritannias. Kokku müüdi Euroopas 2018 aastal 202 000 matkasuvilat, st haagissuvilat ja matkaautot. Eestlased on alles hiljuti avastanud matkaauto võlu seni on meie müügid olnud väga tagasihoidlikud.

Loe lisaks
Blog image

Matkasuvilad.ee Infopäev

31.05.2019

Matkasuvilad.ee kutsub Sind infopäevale!

Kui Sulle tundub, et matkasuvila on Sulle sobiv viis puhkuse veetmiseks, kutsume Sind meie infopäevale! Üritame võimalikult mitmekülgselt tutvustada elu ratastel. 

Loe lisaks
Blog image

Matkasuvilad.ee kutsub kõiki sõpru Meremessile!

20.02.2019

Matkasuvilad ootab Sind 6.-8. märtsil Eesti Näituste messikeskuses toimuvale Meremessile.

Loe lisaks
Blog image

Matkasuvilad lähevad messile

24.09.2018

Aasta suurim matkasuvila näitus toimub 28.-30. septembril Tartu Näituste messikeskuses MOTOSHOW 2018 raames!

Loe lisaks
Blog image

Matkasuvilad.ee kutsub Sind infopäevale!

11.04.2018

Kui Sulle tundub, et matkasuvila on Sulle sobiv viis puhkuse veetmiseks, kutsume Sind meie infopäevale! Üritame võimalikult mitmekülgselt tutvustada elu ratastel. Üritusel saad tutvuda uute mudelitega, testida elektrirattaid, toimub suitsuvaba grilli tutvustamine.

Loe lisaks
Blog image

Tehnikamaailm

22.03.2018

Ratastel suvilad

Tänased matkaautod ehk autoelamud on hästi varustatud liikuvad suvilad, mis suudavad pakkuda praktiliselt kõiki tänapäevaseid mugavusi. 

Loe lisaks