Info

Meie lugu

Matkasuvilad.ee on Eesti suurim matkaautode ja haagissuvilate maaletooja ning karavanitarvikute kauplus, esindades Euroopas hästi tuntud ja tunnustatud matkasuvilate tootjaid Adria, Hymer, Carthago ja Hobby.

Alustasime oma tegevust 2006. aastal Hobby haagisuvilate rentimisega. 2007. aastal võtsime kasutusele uue ja lihtsasti meeldejääva nime Matkasuvilad.ee. Tänaseks oleme keskendunud matkaautode ja karavanitarvikute müügile.

Meie karavanitarvikute kauplusest leiad laia valiku matkasuvilate lisavarustust Euroopa suurimast kataloogist - Reimo. Samuti leiad meie tootevalikust innovaatilised ja väga kvaliteetsed Kampa telgid, Dynavini multimeedia- ja navigatsiooniseadmed, Maxxairi ventilatsioonisüsteemid ja Brunneri lauanõud.

Tule meile külla Õismäele, Järveotsa tee 54! Sinu elu parim seiklus algab Matkasuvilad.ee’st!

Karin Kuldsaar-Adamson

Matkasuvilate müügiosakonna juhataja

karin@matkasuvilad.ee ​

Meelis Adamson

Matkasuvilate müügijuht

meelis@matkasuvilad.ee

Tõnis Kakk

Töökoja juhataja​

hooldus@matkasuvilad.ee

Tel:  +372 52 56 236

Uno Pajoste

Meister

Kaimar Kurvits

Meister

Alma Saat

Arendus- ja turundusjuht

alma@matkasuvilad.ee

Urmas Saat

Tegevjuht​

urmas@matkasuvilad.ee ​

Tel.: +372 50 666 26

Jarmo Sepp

Kaupluse juhataja​
Matkasuvilate müügiesindaja

jarmo@matkasuvilad.ee

Gerli Ründva

Ostujuht

gerli@matkasuvilad.ee ​

Tel.: +372 5661 6552

Maria Kester

Ostuassistent

tellimused@matkasuvilad.ee

Tel.: +372 5661 6552

Urmas Roosiorg

Müügiesindaja

kauplus@matkasuvilad.ee

Tel.: +372 52 09 827 

Henri Saat

Müügiassistent