Fendt haagissuvilad - uus bränd Eesti turul!

Alates 2023. hooajast toob Matkasuvilad.ee Eesti turule uue haagissuvilate käsitööna valmistatava Premium brändi – Fendt. Täpselt 2022. aasta Motoshow toimumise ajaks jõudis Eestisse esimene Fendt haagissuvila ja kõigil messi külalistel
oli võimalik sellega tutvuda. 

2022. aastal võitis Fendt-Caravan seitsmendat korda esikoha ajakirja "Camping, Cars & Caravans" poolt Saksamaal läbi viidud kliendirahulolu uuringus „König Kunde“. Fendt-Caravan saavutas esikoha 7-s kategoorias: kvaliteedi, elumugavuse, disaini, kliendilojaalsuse, teeninduse ja töökoja kategooriates. Reisimugavuse osas saavutas Fendt-Caravan kolmanda poodiumikoha. Üldarvestuses andis see kindla esikoha.

Fendt-Caravani haagissuvilaga valite maksimaalse funktsionaalsuse, parimate meistrite käsitöö ja veenva kvaliteedi. Oleme oma klientide soove arvestades valinud oma tootevalikusse mudeli Fendt Bianco Active 515 SD, mis on parim mudel kaaslasega romantilise reisi nautimiseks. Perega reisimiseks on parim valik Apero 560 SKM. 

Tule tutvu meie laia matkaautode ja haagissuvilate valikuga meie esindussalongis aadressil Härgmäe 24, Haabersti, Tallinn.