Hymer - mugavus kõige kõrgemal tasemel

HYMER’i matkaautoga algab Su puhkus sisenemise hetkest. Kõik detailid on kooskõlastatud ühe eesmärgi nimel – et Sul oleks hea enesetunne ilma kompromissideta. See holistiline lähenemine nõuab kirge ja suurt kogemuste pagasit. Need omadused on olnud meie vahenditeks juba üle kuuekümne aasta. Ja seda on märgata.

Rohkem valgust, rohkem ruumi, rohkem luksust

HYMER’i eluruume iseloomustab soe kutsuv atmosfäär. Olles varustatud kõrgetasemeliselt, valgusküllaselt ja ruumisäästvalt loovad nad mugava kodu igaks kella- ja aastaajaks.

Õiged voodid

Voodid loovad täiusliku baasi heale ja tervislikule unele. Lisaks sellele, et voodid on piisavalt avarad ja pakuvad kõige kõrgemat mugavuse taset on nad ka väga lihtsalt ligipääsetavad.

Piisavalt ruumi naudingutele

Esmaklassiline sisustus, kõrge ja ergonoomiliselt paigutatud töötasapind ja eriti ruumikad ladustamisruumid söögiriistadele ja muule köögis vajaminevale annavad võimaluse mistahes kulinaarsete soovide täitumiseks.

Värskendavalt ruumikas

Kõik erinevat tüüpi dušširuumid annavad Sulle märkimisväärse liikumisvabaduse.

Reisil kõikide koduste mugavustega

HYMER’i matkasuvilate ladustamisruumid kombineerivad kõrge taseme ja avarad dimensioonid unikaalsel moel. Ülisuurtest garaažidest kuni eksterjööri, interjööri ja põrandaaluste panipaikadeni on iga osa ruumist optimaalselt ära kasutatud.

Polsterdus ja kangad

HYMER’i õmblustöökoda kasutab ainult tunnustatud tootjate poolt toodetud tekstiile. Kõik kangad on mustust tõrjuva kattega ja vastavad UV-, värvi ja kuuma valguse kindluse  standarditele.


Energiasäästlikkus

HYMER’i eluruumid on äratuntavad oma sooja atmosfääri poolest. Meeldiv valgustus on päevasel ajal tagatud tänu suurtele akendele  ja integreeritud LED valgussüsteemile õhtuti.

Kindlustatud kapisüsteemid

Kõik köögisahtlid on varustatud kuullaagritega ja Servo softtouch sulgemismehhanismidega, et ära hoida nende ootamatut avanemist ja kolisemist sõidu ajal.

Käepidemed ja kinnitussüsteemid

Lihtsasti sulguvad, ergonoomilised päris metallist käepidemed on väga vastupidavad. HYMER’i sulgemissüsteem tagab turvalise lukustumise igal seinakapi uksel.

Puhkamine kõrgete nõudmistega on iseloomustanud HYMER’it ja tema kliente nii pikalt, kui mäletame. Ei ole mingi üllatus, et mitmeid kõrgema klassi mugavusi võib leida juba masinate standardvarustuses. Mainimata ei saa jätta ka laia valikut kõrgetasemelist lisavarustust.

Aga mugavus ei alga varustuse nimekirjast. On olemas põhiomadused mis määravad selle, kuidas Sa ennast oma matkasuvilas tunned, nagu näiteks avarus ja proportsioonid, liikumisvabadus ja samuti ka kasutamismugavus ja juhtimise funktsionaalsus. HYMER’i klassi on tunda igas aspektis. Avatud eluruumist kuni duššikabiinini, kõrge tasemega sõidumugavusest kuni sisetemperatuurini. Iga käepide ja iga lüliti asetseb täpselt seal kus Sa seda vajad ja muudab kasutamise intuitiivseks.

Uksed ja seinakapid sulguvad sujuvat ja kindlalt, kogu panipaikade süsteem on mugavalt ligipääsetav ja kasutatav. Täiuslikult jaotatud soojustus ja valgustus annavad tõelise mugavuse tunde ja võimaldavad täielikku iseseisvust. Koge seda „HYMER’i tunnet“ korra ja Sa ei soovi sellest enam loobuda.Elegantne disain
193003 €

5 5

193003 €
Unikaalne
171311 €

4 4

171311 €