Blogi

Uus toode: Dometic jooginõud

Ees ootab pikk suvi ja palju õues liikumist ja ringi reisimist. Pikemale matkale tahaks kaasa võtta termose sooja teega või rannaliival juua sõõmu jahedat värskendavat vett. Matkasuvilate kaupluses on kohapeal lai valik  kaunites värvitoonides jooginõusid kaubamärgilt Dometic.


Dometic jooginõud on loodud õues kasutamiseks. Nende puhastamine on lihtne ja neid on mugav kasutada ning need sobivad nii kuumade kui ka külmade jookide jaoks. Seega saad neid kasutada, kui soovid palaval suvepäeval metsarajal matkates värskendavat sõõmu vett või otsid sooja külmal talvehommikul. Või kui soovid nautida oma veini õigel temperatuuril, siis Dometic veini-tumbler on just õige toode Sinu jaoks. Valikus on ka roostevabast terasest joogitopsid, mida saad hoiustada üksteise sees ja mis matkal olles võtavad Sinu seljakotis vähe ruumi.

Dometic jooginõude hulgast leiad erinevas suuruses termoseid ja termostasse, veinitumblereid ja kruuse, mis on ideaalsed kõigile matkaautoga reisijatele. Kõik tooted on valmistatud kõrgekvaliteedilisest roostevabast terasest, tänu millele on nad vastupidavad ja saad neid kasutada pikkade aastate jooksul. See on parim valik nii Sulle, kui meid ümbritsevale loodusele.

Dometic jooginõud on kergesti hooldatavad ja neid võid pesta ka nõudepesumasinas. Kollektsioonis on ilusad värvitoonid ja vajadusel saad oma jooginõule juurde osta erineva otstarbega kaasi, mida saad vahetada sõltuvalt sellest, kas oled matkal, autoroolis või istud lõkke ääres.

Matkasuvilad on alates eelmisest sügisest Dometic kaubamärgi maaletooja ja ametlik esindaja Eestis. Lisaks laiale valikule Dometic jooginõudele on meil kaupluses kohapeal ka Dometic passiivkülmikud, millega on palaval suvepäeval võimalik ka metsas külma jooki juua. Tule uuri lähemalt meie kauplusest.