Blogi

Matkasuvilate kevadmess 22.-23. aprill 2022

22.-23. aprillil korraldame oma uues keskuses kevadmessi. Ootame kõiki huvilisi koos oma peredega tutvuma meie matkasuvila valikuga. Kohapeal on lai valik matkaautosid ja haagissuvilaid Euroopa parimatelt brändidelt ning uut karavanikaupa. Lisaks räägime ka põnevaid lugusid matkasuvilaga reisimisest ja jagame oma teadmisi ka veidi tehnilisema poole pealt.

Oleme 2022. hooajaks oma ettevõtte viinud uuele tasemele -- kolisime talvel oma keskuse uutesse avaratesse ruumidesse ja oleme täiendanud oma personali. Kõik ikka selleks, et meie kliendid tunneksid ennast meie juures hästi ja koduselt. Kuigi meie esindus on olnud avatud peaaegu kogu kolimise protsessi vältel, oleme siiani tegutsenud veidi tagasihoidlikumalt, et jõuaksime kevadeks sisustamise ja kaupluse väljapaneku kenasti valmis. Tänaseks oleme sealmaal, et võime julgelt kutsuda külalisi!

Avapaugu meie uuele keskusele anname 22.-23. aprillil. 

  1. Külastajatel on võimalik tutvuda meie matkaautode ja haagissuvilate väljapanekuga. Kohal on üle 25 ühiku erinevaid matkasuvilaid, mille hulgast leiab endale sobiva mudeli nii üksik hunt, kui ka suure perega rändaja. Vali välja endale meelepärane matkasuvila ja sõida sellega puhkama kasvõi järgmisel nädalal!
  2. Meie kaupluses on kohapeal suur valik karavanitarvikuid kevadmessi päevadel ALLAHINDLUSEGA -10%. Ikka leidub midagi uut ja põnevat, mida oma ratastel kodusse soetada, et kogu pere ennast puhkusereisil hästi tunneks.
  3. Räägime põnevaid lugusid matkasuvilaga seiklemisest ja grillime. Jagame oma teadmisi ka veidi tehnilisema poole pealt.  
  4. Huvilistel on võimalik suhelda klubi "Eesti Karavan" juhtkonnaga, uurida liisinguvõimalusi ja tutvuda Droon.ee elektritõuksidega.
  5. Loosime välja mõned auhinnad kõikide osalejate vahel.

Reedel on meie kauplus avatud 9-18 ja laupäeval 10-15. Mõlemal päeval on vahemikus 11-15 grill kuum ning ürituse programm sarnane:

11:00-11:15 Lühiseminar "Päikesepaneelid ja inverterid"
12:00-12:15 Lühiseminar "Uus ja huvitav lisavarustus"
13:00-13:15 Lühiseminar "Kuidas valida matkasuvilat"

14:00-14:30 Räägime elust matkaautos

Meie juures saad tutvuda matkaautodega kõikidelt meie brändidelt -- Hymer, Hobby, Sun Living, Adria ja Carthago. Lisaks on kohal lai valik Hobby haagissuvilaid, sealhulgas ka uuenduslikud 2022. hooajal esmaesitlusel olevad Hobby poolt toodetud Beachy seeria lihtsad, kerged ja stiilsed haagissuvilad suvesooja armastavatele inimestele.

Võimalusel anna meile oma osalemisest teada Facebookis kevadmessi ürituse lehel.