Blogi

Matkasuvilad on Motoshowl!

Matkasuvilad on Motoshowl!

Sellel nädalavahetusel kohtume teiega Tartus, Motoshowl. Motoshowl toome teieni oma matkaautode ja haagissuvilate lemmikmudelid ja ka mõne uue üllatuse. Motoshowle tasub tulla, kuna seal saad näha suurimat valikut Eestis müüdavatest matkasuvilatest.


Matkasuvilad.ee on ka sellel aastal Motoshow’l kohal ja ikka oma parima valikuga. Õigeks ajaks on Eestisse kohale jõudnud hea valik matkaautosid ja haagissuvilaid ning väljapanek saab olema põnev. Matkasuvilad.ee motoks on alati olnud võimalikult kvaliteetsete ja põhjamaisesse kliimasse sobivate mudelite pakkumine. Kvaliteedis allahindlust me ei tee ja soovime leida oma klientidele kõige sobivama matkasuvila, arvestades kliendi erisoove ja nõudmisi.

Motoshow 2022 väljapaneku hulgas on võimalik tutvuda Adria tehase värskeima toodanguga. Adria on aastate jooksul saavutanud Eesti turul matkaautode müügis liidripositsiooni ja Adria Matrixist on saanud eestlaste lemmikmudel. Adria matkaautodele oleme truuks jäänud nii pikaks ajaks just seetõttu, et nende hinna ja kvaliteedi suhe on hästi paigas ja nende matkaautode omanikud on andnud meile positiivset tagasisidet.

Adria valikust toome messile kaks matkaautot. Adria Matrix Axess 650 SL on poolintegreeritud matkauto, mis tänu oma mugavale põhjaplaneeringule on meie kõige populaarsem mudel. Tagumised piki-voodid loovad avara magamisala, kuhu mahub soovi korral vabalt magama terve väikelastega pere. Matrix’i suurem vend – Adria Sonic Plus 700 SL – on sarnase põhjaplaneeringuga oluliselt avaram ja luksuslikum versioon.

Lisaks on meie messi-väljapaneku hulgas ka üks haagissuvila Euroopa kõige populaarsema haagissuvilate tootja Hobby tootevalikust. Hobby De Luxe 545 KMF on meie kõige populaarsem pere-haagis, kus on olemas kõik mugavused ja piisavalt avarust lastega reisimiseks. Saadaval on nii kahe kui ka kolme narivoodiga mudel, milles on magamiskohti kokku vastavalt viis või kuus.

Matkasuvilad.ee kaupluses Haaberstis aadressil Härgmäe 24, Tallinn on nii enne kui peale Motoshow’d võimalik tutvuda väga laia matkaautode ja haagissuvilate valikuga. Hetkel on kohapeal mitmeid põnevaid mudeleid alustades nelikveoga Hymer ML-T 570 CrossOver ja lõpetades armsa retrohõngulise haagissuvilaga Adria Action 391 PH.

Täpsem valik messimudelitest selgub 6. septembriks.  Lähemalt saad Matkasuvilad.ee pakkumistega ja mudelitega tutvuda Motoshow’l 9-11. septembril. Tule külasta meie messiboksi A-hallis ning leia endale sobiv matkaauto või haagissuvila Matkasuvilad.ee valikust.