Blogi

Matkasuvilad on Motoshowl!

Matkasuvilad on Motoshowl!

Matkasuvilate meeskond on Motoshow’l värskete pakkumistega

Meie motoks on alati olnud võimalikult kvaliteetsete ja põhjamaisesse kliimasse sobivate mudelite pakkumine. Kvaliteedis allahindlust me ei tee ja soovime leida oma klientidele kõige sobivama matkasuvila, arvestades kliendi erisoove ja nõudmisi.  

Motoshow 2021 väljapaneku hulgas on võimalik uudistada meie preemium-klassi matkaautode tootja Carthago integreeritud matkaauto mudelit C-Tourer I 148 LE. Tegemist on oma ala parimate spetsialistide poolt loodud mugava ja koduse matkasuvilaga, mis on toodetud vastavalt Saksa kvaliteedinõuetele. Lisaks tipptasemel sisustusele ja väga hästi läbimõeldud panipaikadele pakub see masin suurepärast sõidurõõmu ka nõudlikule autojuhile. Tänu Carthago kereehitusele on see üks madalama müratasemega matkaautosid ning Fiat Ducato 9-käiguline automaatkäigukast, AL-KO madal alusraam ja automaatse kliimaseadmega teeb ka kõige pikemate vahemaade läbimise mugavaks ja nauditavaks. 

Adriale oleme jäänud truuks nii pikaks ajaks just seetõttu, et nende hinna ja kvaliteedi suhe on hästi paigas ja nende matkaautode omanikud on andnud meile positiivset tagasisidet. Adria tehasega koostöös oleme järgmiseks hooajaks välja valinud erinevad Adria ja Sun Livingu mudelid, mida saame 2022 hooajal kindla peale oma klientidele pakkuda. Sun Living S 75 SL mudeliga on võimalik lähemalt tutvust teha ka 2021. aasta Motoshow raames. Tegemist on poolintegreeritud matkautoga, mis oma mugava põhjaplaneeringuga on meie kõige populaarsem mudel. Tagumised pikivoodid loovad avara magamisala, kuhu mahub soovi korral vabalt magama terve väikelastega pere. Sun Living S 75SL võimaldab viie-liikmelisel seltskonnal mugavalt reisida ja seiklusi otsida. 

Lisaks on meie messi-väljapaneku hulgas kaks haagissuvilat Euroopa kõige populaarsema haagissuvilate tootja Hobby tootevalikust. Hobby De Luxe 495 WFB on pigem paarile mõeldud suure istumisalaga ja avara pesuruumiga mudel. Teise valikuna näitame oma külalistele Hobby De Luxe 545 KMF mudelit, mis on meie kõige populaarsem pere-haagis. 

Motoshowl teeme oma klientidele häid üllatusi ja müüme oma viimased laoautod maha eriti soodsate messihindadega. Lähemalt tutvustame oma pakkumisi ja mudeleid Motoshowl. Tule külasta meie messiboksi A-hallis või otsi meid üles väliselt messialalt.