Blogi

Matkasuvilad kolivad

Matkasuvilad kolivad

Matkasuvilate kauplus-teenindus kolis uuele aadressile Härgmäe 24, Tallinn. Ametlik uue kaupluse avamine toimub aprillis.

Matkasuvilate kauplus-teenindus kolis uuele aadressile Haaberstisse, Härgmäe 24, Tallinn. Sellega seoses on meie tavapärane töö ja klientide teenindamine jaanuarikuu lõpuni häiritud. Tellimuste vastuvõtmine ja väljastamine toimib igapäevaselt ja palume meiega suhelda telefoni ja e-posti teel. Ka kõiki laos kohal olevaid kaupu on võimalik osta e-kirja teel. Palume mõistvat suhtumist ja ootame teid meie uuele aadressile alates 26. jaanuarist. 

Matkasuvilate kauplus Järveotsa teel on tänaseks oma tegevuse lõpetanud ja uksed sulgenud. Uue kaupluse sisustamine ja ettevalmistamine ning kaupade väljapanemine on veel pooleli ning seetõttu ei ole hetkel võimalik kaupluses kliente teenindada.

Kolimisest hoolimata on meie e-pood avatud (vaata: matkasuvilad.eu) ning meie ostuosakonna naiskond suhtleb kõikide klientidega, kes soovivad meie kaupu osta. Tellimusi on võimalik teha e-poes või e-maili teel tellimused@matkasuvilad.ee. Kui tellitud kaubad on meil kohapeal olemas, on peale tellimuse tasumist võimalik kaubad kätte saada meie uuelt aadressilt Härgmäe 24, Tallinn tööpäevadel kell 9-17. 

Kõikide juba varem tehtud ja kohale saabunud tellimuste väljastamise ooteaja vähendamiseks palun helista meile enne kohale tulemist ette tel: 52 09 827.

Palume kõikidel oma kallitel klientidel varuda veel veidi kannatust ja rahulikku meelt. Uue hooaja alguseks avame kaasaegse ja avara matkasuvilate ja karavanitarvikute ostukeskuse, kus meie kliendid saavad tunda ennast hästi ja saada parima teeninduse osaliseks.