Blogi

Matkasuvilad.ee klientide teenindamise info

Matkasuvilad.ee klientide teenindamise info

Hea Matkasuvilad.ee klient,

Hoolime oma töötajatest ning nende lähedastest ning seoses Vabariigi Valitsuse kehtestatud rangete piirangutega oleme kasutusele võtnud kõik võimalikud meetmed, et takistada viiruse levikut. 


Lähtume Valitsuse poolt kehtestatud piirangutest, mis näevad ette, et kauplused peavad klientidele olema suletud, kuid autoteenindused võivad jääda avatuks järgides 25% täituvuse reeglit. Sinu abiga ja koostöös saame matkaautode hooaja alguse sujuvalt käima lükata selliselt, et me kellegi tervist ohtu ei sea. 

Meie matkaautode teenindus on avatud ja töötab tavapärases rütmis. Soovitame teeninduse aja broneerimiseks helistada +372 50 19 791 või saata e-kiri koos tööde nimekirjaga hooldus@matkasuvilad.ee. Meie teenindussaali sisenemisel palume Sul kanda maski ja desinfitseerida käed nii sisenemisel kui ka väljumisel. Korraga on lubatud teenindussaali maksimaalselt 2 klienti, st palume pereliikmed jätta koju või ootama väljapoole esindust. Siseruumides palume hoida minimaalselt 2-meetrist distantsi meie töötajatega ja teiste klientidega. Meie omalt poolt desinfitseerime regulaarselt teenindusleti pindu ja muid kontaktpindu, et vähendada nakatumise riski Sulle ja Sinu lähedastele. Kui oled ise nakatumisohtlik või karantiinis, siis palume meile helistada ja teeninduse aeg tühistada esimesel võimalusel. 

Tellimused lisavarustusele ja kaupadele, on Sul võimalik edastada e-posti aadressil tellimused@matkasuvilad.ee. See on kõige turvalisem viis meiega suhtlemiseks. Selliselt saame Sulle kaubad juba valmis komplekteerida Sinu saabumise ajaks ja kaubad väljastada minimaalse kontakti teel.

Meie matkaautode ja haagiste valikuga on võimalik tutvuda meie kodulehel https://matkasuvilad.ee/matkasuvilad. Seal on üleval nii kohalolevad autod, kui ka need, mida kohapeal ei ole kuid millele on võimalik küsida hinnapakkumist. Kui soovid saada personaalsemat suhtlemist kirjuta meile matkasuvilad@matkasuvilad.ee ning lepi kokku kohtumise. 

Matkasuvilatega saad lähemalt tutvuda meie esinduses Õismäel – Järveotsa tee 54, Tallinn. Meie müügiplatsil on kohal kümmekond erinevat matkaautot ja -haagist. Valik muutub pidevalt vastavalt sellele, mis juurde tuleb tootjatelt ja mis ära ostetakse. Oleme valmis Sinu kõikidele küsimustele vastama kas siis vabas õhus suheldes, e-kirja või telefoni teel, või Zoomi või Teamsi vahendusel. Proovisõidu saad Sa kokku leppida e-kirja teel matkasuvilad@matkasuvilad.ee. Peale igat proovisõitu desinfitseerime auto kontaktpinnad põhjalikult. 

Palume kõikidel meie klientidel ja töötajatel järgida tervishoiuasutuste soovitusi seoses koroonaviiruse levikuga. Seame prioriteediks kõigi meie tervise. Omalt poolt jälgime olukorda väga tähelepanelikult ning oleme vajadusel valmis rakendama rangemaid meetmeid. 

Palume Sinu mõistvat suhtumist sellel keerulisel ajal ja loodame, et peatselt saame vabamalt suhelda!