Telksaunad

Kuna eestlane on saunausku, siis ei saa ka üks korralik matkaauto omanik ilma saunata hakkama. Ikka tahaks vahel mõne kauni järve kaldal või mereääres saunamõnusid nautida. Telksaun mahub nii sõiduauto kui ka matkaauto pagasiruumi kenasti ära ja seda on väga lihtne paigaldada. Vali ainult välja looduskaunis koht, võta kaasa kuivad puud, parimad sõbrad ja veidi saunajooki ning parim saunaelamus on tagatud!

Kuna ise oleme saunamõnusid nautinud juba mitmeid aastaid ning meie lood on inspiratsiooni andnud ka meie klientidele, asusime sellest aastast telksauna tootjatega koostööd tegema. Nüüdsest on teil kõigil võimalik osta telksaun meie kaudu. Tellimiseks saatke palun soovitud toodete nimekiri aadressile  matkasuvilad@matkasuvilad.ee


Saunatelk “IGLOO”

Hind: 590 €

Telgi valmistamisel kasutatakse süttimis- ja ilmastikukindlat polüesterkangast, mis ei eralda kõrgel temperatuuril tervisele kahjulikke ühendeid ja mille loomulik hingavus tagab saunas mõnusa hapnikurikka saunaleili. Telgi kuju tagab leili ühtlase levimise kogu siseruumi ulatuses. Korraga mahub saunamõnusid nautima 4-6 inimest. Telki võib kasutada ka köetava ööbimistelgina, magama mahub 2-3 inimest. Mõõtmed: telgi põhi on korrapärane kaheksanurk, läbimõõduga 2,7 m, kõrgus 2 m, kaal 7 kg.Saunatelk “BASIC”

Hind: 490 €

Saunatelk “BASIC”on valmistatud samadest materjalidest, millest telk “IGLOO”, ent on ristkülikukujulise põhiplaaniga. Suurema seltskonna puhul saab telki mahutada 2 saunalava. Sellisel juhul mahub samaaegselt saunamõnusid nautima 5-7 inimest. Telki võib kasutada ka köetava ööbimistelgina, magama mahub 3-4 inimest. Mõõtmed: Laius 2,4 m, sügavus 2 m, kõrgus 2 m, kaal 7 kg.


Saunaahi

Hind: 390 €

Suure kroomisisaldusega õhukesest roostevabast terasest valmistatud saunaahi on vastupidav kuumusele ja pika kasutuseaga, olles samas kerge ja kompaktne. Vältimaks tulikuuma metalli ebameeldivat soojuskiirgust on ahi ümbritsetud roostevabast plekist valmistatud kaitseekraaniga. Kokkupandavatest moodulitest koosnev korsten pakitakse ahju sisse ja ahi omakorda mugavasse transpordikotti. Ahi sobib ka aiamajade, garaažide, soojakute ja teiste hoonete kütmiseks, mahuga kuni 70 m3. Ahju mõõtmed: 615 x 280 x 475 mm, kaal 14 kg.

Kerisekivid

Hind: 40 €

Kerged ja pehme leiliga keraamilised kerisekivid koos kandekotiga. Pakendi mõõtmed: 30 x 20 x 12 cm, pakendi kaal 9 kg.

Lava

Hind: 350 €

Kokkuklapitav, pulbervärvitud tugeval metallraamil lava. Katteplaat on valmistatud niiskuskindlast vineerist. Sobib ka kokkupandava matkalauana kasutamiseks. Kandevõime 200 kg. Lava mõõtmed: 170 x 60 x 70 cm, kokkuklapituna 85 x 60 x 10 cm, kaal 16 kg.